Полтавщина Суспільство

Рятувальники Полтавщини змагались у гирьовому спорті

4 лютого на базі спортивного залу Полтавської державної аграрної академії були проведені змагання з гирьового спорту серед особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

У турнірі взяли участь 32 спортсмени з усіх куточків області. Змагання проводилися з гирями 24 кг у вправі ривок гирі з довільною зміною рук без перерви для відпочинку за 5 хвилин у вагових категоріях до 73 кг, до 85 кг, до 95 кг, понад 95 кг.

Переможцями змагання стали: у ваговій категорії до 73 кг – Максим Шишацький з 2-го Державного пожежно-рятувального посту Нових Санжар, у ваговій категорії до 85 кг – Дмитро Литвин з 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини Диканьки, у ваговій категорії до 95 кг – Сергій Гребінник з 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сенчі та у ваговій категорії понад 95 кг перше місце виборов Олександр Лісний з 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини Кременчука.

“Призерів змагання привітав заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко. Спортсмени, які перемогли у обласному змаганні представлятимуть Полтавську область на Спартакіаді ДСНС України, яка з 19 по 20 лютого відбудеться у Харкові”, – йдеться у повідомленні.