Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за минулий рік

Рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за минулий рік

4 лютого під головуванням очільника обласної Служби порятунку “101” Володимира Салогуба відбулася колегії під час якої підсумували роботу Головного управління та підпорядкованих підрозділів у 2019 році.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

На початку наради Володимир Салогуб вручив чергове спеціальне звання співробітнику служби цивільного захисту, відзнаки ДСНС України, та націлив присутніх на результативність та якість виконання пріоритетних поставлених завдань.

Під час засідання було проаналізовано роботу підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, обговорено стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів області. Також, присутні розглянули питання щодо кадрового забезпечення, зміцнення дисципліни та дотримання законності, психопрофілактичної роботи серед особового складу підрозділів області. Також на нараді обговорили питання щодо створення нових та функціонування існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.

“Підбиваючи підсумки колегії, начальник Головного управління Володимир Салогуб наголосив присутнім на безумовному дотриманні антикорупційного законодавства, оперативному реагуванні на усі надзвичайні події, посиленні профілактичних заходів із запобігання пожежам в приватному житловому секторі”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДСНС в Полтавській області.

Система Orphus