Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Резервісти Полтавщини прибули до обласного збірного пункту для відправки на перші збори у 2020 році

Резервісти Полтавщини прибули до обласного збірного пункту для відправки на перші збори у 2020 році

17 лютого, одночасно до декількох навчальних центрів Збройних Сил України з Полтавського обласного збірного пункту вибули на навчання резервісти оперативного резерву першої черги.

Збір та відправка особового складу з міст та селищ області пройшла організовано чітко за графіком. На збірному пункті резервісти повторно пройшли медичне обстеження, перевірку документів та враховуючи річницю подій російсько-української війни а саме боїв під Дебальцеве, було проведено відповідне інформування. Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату.

На думку керівництва обласного військового комісаріату позитивна вмотивованість та морально-психологічна налаштованість резервістів дає підстави для подальшого удосконалення рівня бойової підготовки та готовності територіальних підрозділів оборони.

Понад 60 військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги бойових бригад з усіх куточків Полтавщини впродовж 30-ти днів удосконалять свої теоретичні знання та практичні навички згідно навчального плану і стануть надійною запорукою виконання завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності держави.

Система Orphus