Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Реконструкція кременчуцького стадіону «Кредмаш» має розпочатися у травні

Реконструкція кременчуцького стадіону «Кредмаш» має розпочатися у травні

Оновлення стадіону планують розпочати вже у травні-червні 2020 року.

Як повідомляє сайт ФК “Кремінь”, про це повідомив на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики керівник управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Олександр Мазур.

Він зазначив, що наразі проєктно-кошторисна документація щодо реконструкції стадіону по вул. Гагаріна, 26-а (колишній стадіон «Кредмаш») проходить необхідні експертизи, результати яких мають бути готові вже у лютому – березні поточного року. Олександр Мазур також повідомив, що виконавчий комітет Кременчуцької міської ради звернувся до Державного фонду регіонального розвитку та Полтавської обласної державної адміністрації щодо фінансування цього проекту за рахунок коштів міського та державного бюджетів. Тож у разі позитивного вирішення питання співфінансування вже із травня-червня поточного року буде розпочато перший етап реконструкції стадіону.
На стадіоні планується змонтувати сучасне футбольне поле, встановити дві трибуни з роздільними пластиковими сидіннями, які вміщуватимуть понад 5 тис. глядачів, облаштувати волейбольний та баскетбольний майданчики, сектори для легкоатлетичних змагань, — бігові доріжки за всіма стандартами, ями для стрибків тощо.

Фото – ФК Кремінь.

Система Orphus