Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Разом з родиною в музей: у Полтавському художньому музеї влаштували сімейну неділю

Разом з родиною в музей: у Полтавському художньому музеї влаштували сімейну неділю

2 лютого у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась чергова сімейна неділя. Протягом майже двох годин 17 дітей та 15 дорослих набували досвіду родинного спілкування з мистецтвом у музейному просторі.

Тему чергової сімейної неділі організатори запропонували відгадати, переглянувши цікаві мультики у залі дитячої творчості імені Саші Путрі. І дорослі, і малеча були одностайні: йтиметься про художників.

Вікторія Гуржій, Іван Герцунь та Назар Майструк – наукові співробітники музею, художники за фахом, у формі інсценування розповіли присутнім доступною мовою про інструменти, якими користуються професіонали, і про фарби рослинного походження. Після цікавої розповіді діти спільно з дорослими за малюванням, створюючи власні роботи, удосконалювали мистецький досвід.

А потім учасники сімейної неділі попрямували до музейної експозиції. Зручно влаштувавшись біля полотен всесвітньо відомої художниці Катерини Білокур, присутні дізнались цікаві факти з її життя та творчості. На завершення охочим було запропоновано пройти сімейний квест, завдяки якому батьки змогли тісніше поспілкуватися з дітьми.

Фото: Управління культури виконкому Полтавської міськради

Система Orphus