Ви тут:
Суспільство Україна 

ПЦУ створить благодійну Фундацію Мазепи

ПЦУ створить благодійну Фундацію Мазепи

У Православній Церкві України планують створити дві благодійні фундації – Митрополичий фонд ПЦУ, який опікуватиметься інституційною розбудовою церкви, і Фундацію Мазепи, яка дбатиме про розвиток соціального служіння.

Про це заявив предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на пресконференції з нагоди першого року інтронізації, повідомляє РІСУ.

“Сьогодні ми будемо презентувати дві фундації: перша – Митрополичий фонд Православної Церкви України, який більшою мірою буде відповідати за інституційне становлення ПЦУ, а на базі цього фонду ми створимо Фундацію Мазепи, яка дбатиме про розвиток соціального служіння, а також опікуватиметься зв’язками між суспільством і Українською державою”, – сказав митрополит Епіфаній.

Митрополит Епіфаній підкреслив, що ПЦУ покликана допомагати як її вірянам, так і всім іншим людям, тому що зараз ми перебуваємо у складній ситуації – на теренах східної України внаслідок агресії з боку Росії відбувається неоголошена, але реальна війна.

Фото: ПЦУ

Система Orphus