Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Протягом січня жертвами шахраїв стали 12 лубенців, – поліція

Протягом січня жертвами шахраїв стали 12 лубенців, – поліція

Протягом січня 2020-го до Лубенського відділу поліції надійшло 1️2️ повідомлень від громадян про вчинення шахрайства.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

Серед них:

– два факти телефонних шахрайств, а саме невідомі телефонували потерпілим та представлялися, або працівниками поліції, або лікарями і повідомляли, що з близькою людиною сталася якась біда та необхідно перерахувати кошти;

– п’ять фактів шахрайств в мережі Інтернет, а саме покупка неіснуючих товарів та підставних сайтах;

– один факт начебто обміну грошових купюр.

У всіх випадках містяни ні грошей, ні товару, ні послуг не отримали, а фейкові продавці, після отримання готівки припинили з ними спілкування телефоном і видалили з сайту свої оголошення.

“Вкотре наголошуємо! Не перераховуйте власні заощадження стороннім особам та не розраховуйтесь наперед за товар, придбаний через мережу Інтернет (передоплату вносьте тільки перевірним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання). Ніколи не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони викликають у вас беззаперечну довіру. Нікому і ніколи не розголошуйте пін-коди та коди, які приходять вам на ваш мобільний номер і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр. Не вірте невідомим вам особам, про те що проходить грошова чи економічна реформа і потрібно замінити купюри”. – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Фото: Freepik

Система Orphus