Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура повідомила про підозру колишньому судді Роздольненського районного суду АР Крим

Прокуратура повідомила про підозру колишньому судді Роздольненського районного суду АР Крим

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру колишньому судді Роздольненського районного суду АР Крим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Про це повідомляють у Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, колишній суддя Роздольненського районного суду АР Крим, який після окупації півострова у 2014 році перейшов на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, розуміючи, що правосуддя на тимчасово окупованому півострові повинно здійснюватися відповідно до законодавства України, незаконно притягнув до адміністративної відповідальності громадянина України, який активно підтримував проукраїнську позицію, за нібито непокору “правоохоронцям” та незаконно застосував до нього адміністративний арешт строком на 10 діб відповідно до російського законодавства.

Таким чином, “суддя” порушив право українця на свободу, особисту недоторканість, а також права передбачені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та Конвенцією про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

“Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus