Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини виявила низку порушень у виконанні судових рішень

Прокуратура Полтавщини виявила низку порушень у виконанні судових рішень

Проведеною органами прокуратури області перевіркою встановлені порушення, що негативно впливають на виконання вироків судів у кримінальних справах, сприяють уникненню засуджених від покарання.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Прокурори постійно реагують на факти несплати штрафів, як основних видів покарань згідно з обвинувальними вироками, строк давності виконання яких минув; несвоєчасного звернення до суду з поданням про розстрочку виплати несплаченого штрафу або його заміну покаранням у виді громадських, виправних робіт або позбавлення волі; не ініціювання перед органами слідства питання про притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від виконання покарання, тощо.

“Як результат, минулого року забезпечене виконання 354 вироків судів на загальну суму майже 700 тисяч гривень. За документами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуті 3 посадовці територіальних підрозділів пробації, зареєстровано 2 кримінальних провадження. Робота на вказаному напрямі триває”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus