Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Програма “Турбота”, встановлення тарифів та відшкодування збитків громаді: засідання виконкому Полтавської міськради

Програма “Турбота”, встановлення тарифів та відшкодування збитків громаді: засідання виконкому Полтавської міськради

Під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міськради.

Розглянули 15 питань, серед яких – про утворення комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м. Полтава до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі; про організацію проведення капітальних ремонтів у закладах освіти; про затвердження норм споживання теплової енергії на послуги з постачання теплової енергії та на послуги з постачання гарячої води для споживачів м. Полтава; про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «ТЕМПОЛ»; про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ППФ «Диканська».

На виконання Програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2020 рік виконком ухвалив рішення про надання соціально незахищеним полатвцям матеріальної допомоги на загальну суму один мільйон триста тридцять дев’ять тисяч сто десять гривень.

“Передбачене надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненями на суму 549 тис грн. Одноразову матеріальну допомогу виплатять шістнадцяти особам з інвалідністю – учасникам бойових дій на території інших держав (воїнам-“афганцям”) – по 1 тис. грн кожному на загальну суму 16 000 грн.; надання одноразової матеріальної допомоги військовим – учасникам бойових дій, які брали участь в АТО, по 1 тис. грн – загальна сума 7 тис. грн”, – повідомила начальник управління соціального розвитку Департаменту охорони здоров’я та соцзахисту Наталія Бондаренко.

Також одноразову матеріальну допомогу отримають члени сім’ї померлого учасника бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненням) – мешканці міста Полтава в розмірі 1 тис. грн.

Також члени виконкому ухвалили рішення про затвердження актів, складених на засіданні комісії 5 лютого, з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства, ТОВ „ЕКО” при користуванні земельною ділянкою на бульварі Євгена Коновальця, 2, ТОВ „Супра ЛТД” при користуванні земельною ділянкою на вул. Дружби, 5 та ПП „Меристема” при користуванні земельною ділянкою на вул. Михайла Грушевського, 21.

Система Orphus