Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про досягнення в роботі та проблемні питання йшлося під час зустрічі з народним депутатом в ГУ ДПС у Полтавській області

Про досягнення в роботі та проблемні питання йшлося під час зустрічі з народним депутатом в ГУ ДПС у Полтавській області

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області пройшла зустріч із Народним депутатом України Дмитром Нальотовим.  Про досягнення в роботі та проблемні питання в діяльності податкової служи з народним обранцем спілкувалися в.о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, в.о. її заступників – Олександр Шовкопляс, Володимир Цюпка, Андрій Якименко та начальник управління у м. Полтаві ГУ ДПС в області Андрій Вітренко.

В ході спілкування податківці Полтавщини ознайомили народного обранця із основними досягненнями та перспективами в роботі ГУ ДПС  у Полтавській області. Так, зокрема, як відзначила в.о. начальника ГУ ДПС в області Алла Рябкова, Полтавщина посідає 5-те місце по надходженням до  бюджету серед інших областей України, крім того лише на Полтавщині в кожному районі залишилися та працюють центри обслуговування платників. Про це повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

Серед основних актуальних на сьогодні напрямків роботи представники податкової служи області виділили: проведення роз’яснювальної роботи щодо застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо детінізації зайнятості населення та контролю за дотриманням законодавства про працю, співпрацю з аграріями області, тощо.

На завершення зустрічі присутні обговорили питання підписання меморандуму про співпрацю між Центром захисту бізнесу та інвестицій, який представляє Народний депутат, і Головним управлінням ДПС у Полтавській області. Основною метою даного документу є консолідація зусиль сторін спрямованих на захист, дотримання та забезпечення гарантій конституційних прав і свобод громадян.

Система Orphus