Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Премія імені В. І. Вернадського: у Полтавській облраді назвали імена лауреатів

Премія імені В. І. Вернадського: у Полтавській облраді назвали імена лауреатів

17 лютого у Полтавській обласній раді відбулось засіданні журі з присудження премії імені В.І. Вернадського під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода.

Шляхом відкритого голосування члени журі обрали переможців у таких номінаціях:

“Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого другого рівня акредитації”Оксана Максименко, викладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії за досягнення в реалізації державної політики у галузі національної освіти.

“Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього , четвертого рівня акредитації”Володимир Никифоров, перший проректор Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського з наукової та міжнародної діяльності, доктор біологічних наук, за науково-дослідну і педагогічну діяльність, повязану з популяризацією здобутків, втіленням наукової спадщини Вернадського.

“Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях”Людмила Овчаренко, директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів «Колегіум мистецтв в Опішні» імені В. Г. Кричевського, депутат Полтавської обласної ради за вагомий внесок в українську академічну науку, популяризацію народного мистецтва та гончарства.

Згідно з положенням, вручення премії відбувається щороку до дня народження Володимира Вернадського – 12 березня. Втім, поки що не визначились з місцем проведення урочистого нагородження.

Лауреати премії отримують грошові винагороди та дипломи. Розмір премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Система Orphus