Ви тут:
Культура Суспільство 

Представили офіційний трейлер фільму Сенцова та Сеітаблаєва “Номери”

Представили офіційний трейлер фільму Сенцова та Сеітаблаєва “Номери”

Держкіно представило офіційний трейлер фільму “Номери” режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва.

Над стрічкою працював тандем двох режисерів — Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсеркою фільму Анною Паленчук.

“Номери” – це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та здобути свободу. У світі Номерів усе підпорядковане суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу, робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі ці закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки.

Прем’єра фільму “Номери” в Україні запланована на осінь 2020 року. Світова прем’єра фільму “Номери” відбулася 18 та 21 лютого в рамках програми спеціальних показів ювілейного Берлінського кінофестивалю Berlinale Special. Стрічка отримала схвальні відгуки від почесних гостей та критиків. Авторитетні видання Screen Daily та Cineurope особливо відзначили талановиту акторську гру та лякаючу пророчу актуальність подій фільму в сучасному світі, враховуючи той факт, що п’єса була написана Олегом Сенцовим у 2011 році ще до ув’язнення.

Система Orphus