Ви тут:
Культура Суспільство 

Представлено трейлер фільму за п’єсою Олега Сенцова “Номери”

Представлено трейлер фільму за п’єсою Олега Сенцова “Номери”

На ювілейному Берлінському кінофестивалі (Berlinale) відбулась світова прем’єра картини “Номери” за однойменною п’єсою режисера Олега Сенцова. В мережі з’явився трейлер фільму.

Про це повідомляє 112.ua.

У картині знялися Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедин, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко. Композитором став учасник групи “Океан Ельзи” Мілош Єліч.

Фільм “Номери” був зрежисований дистанційно і є унікальним явищем для української кіноіндустрії. Олег Сенцов під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, а Ахтем Сейтаблаєв допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом із продюсером фільму Анною Паленчук. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали в листах, яких, за словами Анни, було понад сотню.

Гротескна драма розповідає про суспільство, яке намагається побороти свої страхи й отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі та верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти колом і робити все згідно з книгою Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краще попередньої?

“Прем’єра фільму “Номери” в Україні запланована на осінь 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Скріншот відео

Система Orphus