Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці перевіряють будь-яку інформацію про наявність у Нових Санжарах провокаторів

Правоохоронці перевіряють будь-яку інформацію про наявність у Нових Санжарах провокаторів

Правоохоронці здійснюють комплекс заходів для того, щоб визначити роль кожного причетного до заворушень. 

Про це під час брифінгу 22 лютого у Нових Санжарах повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, пише МВС.

“Ми фізично встановлюємо кожну особу, яка брала участь в різній якості у заворушеннях: хтось підбурював, хтось безпосередньо вчиняв дії з ознаками кримінального злочину або правопорушення. Ми працюємо з широким обміном інформації та свідчень. Тому і СБУ і НПУ перевіряють всю інформацію про наявність у Нових Санжарах провокаторів”, – наголосив Іван Варченко. 

Зараз встановлені понад 25 осіб правопорушників – мешканців Нових Санжар або району, поліція перевіряє інформацію щодо немісцевих учасників.

“Сьогодні затриманому за насильницькі дії щодо поліцейського буде обиратися судом запобіжний захід і ми наполягаємо щоб цей захід був тримання під вартою”, – сказав радник міністра.

За його словами,  у Нових Санжарах наявні ознаки дезінформації та паніки, яка свідомо сіялася серед людей. Національна гвардія та Нацполіція враховують всі виклики, загрози і особливості при розрахунку сил та засобів.

“Ми не зацікавлені в тому, щоб дегуманізувати місцеве населення, ми хочемо, щоб люди якнайшвидше подолали ситуацію, яку допустили 20 лютого в межах свого населеного пунку. Ті, хто вчинив злочинні дії, мають понести покарання. Будуть враховані як пом‘якшуючі так і обтяжуючі обставини. Зараз вся Україна допомагає нашим громадянам, які повернулися з іншої країни» – зазначив Іван Варченко.

 

 

Система Orphus