Ви тут:
Суспільство Україна 

Понад 70% роботодавців готові підвищити заробітну плату, щоб утримати працівника на посаді, – ОLX

Понад 70% роботодавців готові підвищити заробітну плату, щоб утримати працівника на посаді, – ОLX

Понад 70% роботодавців готові підвищити заробітну плату, щоб утримати працівника на посаді. 69% запропонують премії як додатковий бонус, а 20% нададуть можливість підвищити кваліфікацію на додаткових курсах.

Натомість кандидати мають вразити своїми професійними навичками — так вважають 52% опитаних, та особистісними якостями — 47%. В той час досвід роботи не є пріоритетним, лише для 38% він грає роль при найманні нового співробітника. Більше інформації про настрої, які панують серед роботодавців на початку 2020 року, в результатах опитування OLX Робота.

В опитуванні від OLX Робота взяли участь понад 2 200 респондентів, які причетні до підбору персоналу. Серед них є HR-спеціалісти та рекрутери, але переважна більшість — майже 1 600, це власники бізнесу, які займаються формуванням стратегії пошуку нових працівників.

Більшість опитаних працюють в компаніях зі штатом до 20 людей — 62%. Гостро нестачу кадрів відчувають 60% опитаних, але найменше з цього приводу турбуються ті, хто працюють в компаніях зі штатом понад 1 000 осіб, та ті, у кого він менший, ніж 20 осіб. Попри це, великі компанії знаходяться у постійному пошуку нових людей — це зазначили 66% респондентів, а організації з більш скромним штатом оновлюють свої кадри рідше.

За результатами опитування OLX Робота, 15% шукають офісних працівників і понад 12% — інженерів на виробництво. Молоді спеціалісти та студенти цікавлять 11% роботодавців. Найчастіше шукають робітничий персонал — майже 36%, однак знайти їх, як виявилось, найважче. Власники пов’язують складність з тим, що потрібні вузькоспеціалізовані працівники — 42%, а от рекрутери бачать проблему в низькій пропонованій заробітній платі — 43%. Іншими причинами назвали активну трудову міграцію — 32%, погану підготовку працівників, безвідповідальність та лінь кандидатів.

Роботодавці на першому інтерв’ю переважно звертають увагу на такі характеристики, як: професійні навички — 52%, особистісні якості — 47% і вже на третьому місці наявність досвіду роботи — 38%. При цьому для власників важливіші перші два критерії, та менше цікавлять знання мов і відповідність резюме вакансії. Тільки 9% роботодавців цікавить рівень освіти кандидата. Серед вагомих soft skills вказували відповідальність — 80%, здатність швидко вчитися — 54% та пунктуальність — 38%. Лише для 17% власників бізнесу неконфліктність є важливою рисою.

Натомість роботодавці готові запропонувати своїм працівникам офіційне оформлення — 62%, ще 60% обіцяють нормований графік, понад 36% нададуть оплачувану відпустку, а 31% — оплачуваний лікарняний. Респонденти досить високо оцінюють рівень заробітної плати у своїй компанії — 41% вважають його ринковим, 25% — трохи вищим за ринковий і 18% — високим.

З бонусів працедавці пропонують переважно грошові премії — 74%, курси підвищення кваліфікації оплачують 22% опитаних, мобільний зв’язок компенсують 21%. Також зустрічались такі варіанти відповідей як гнучкий графік, відпочинок за кордоном, кар’єрне зростання. Роботодавці вважають, що підвищення заробітної плати — це найкращий інструмент для утримання працівника на посаді, саме так відповіли 70% респондентів. З них більше ніж половина готові підняти з/п на 10-20%.

Крім платформи OLX Робота опитувані шукають співробітників на спеціалізованих сайтах — 44%, за рекомендаціями колег — 17%, за рекомендаціями друзів, знайомих — 15%, в соціальних мережах — 11%, і 6% розміщують оголошення в газетах, метро та на зупинках.

Система Orphus