Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують взяти участь у проекті “Шукаємо таланти”

Полтавців запрошують взяти участь у проекті “Шукаємо таланти”

Полтавське відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки запрошує взяти участь у ІІІ відкритому регіональному багатожанровому талант-шоу «Шукаємо таланти» дитячі, юнацькі, молодіжні колективи, солістів, учнів та викладачів художніх, музичних, вокальних, хореографічних, театральних циркових і модельних шкіл, студій, училищ, університетів, творчих і продюсерських центрів, аматорські та професійні ансамблі, оркестри, хорові, інструментальні та хореографічні колективи підприємств та інших профільних закладів.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Організатори проєкту: Міжнародний фестивальний центр «АртФест-Портал», Полтавське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Партнери проєкту: виконавчий комітет Полтавської міської ради, перший Полтавський просвітницько-інформаційний телеканал «Центральний», Інформаційно-ресурсний центр «Крок вперед», академія мистецтв «Golden Sound».

Дати проведення:

Відбірковий етап:

19-20 лютого – перегляд конкурсних відео робіт учасників першого відбіркового етапу та визначення переможців, які пройдуть до другого етапу,

27-28 лютого – Полтавський міський будинок культури урочисте відкриття другого відбіркового етапу, конкурсна програма, зйомка відео – візиток, фотосесія та інтерв’ю.

Фінальний етап

7 квітня – Палац Дозвілля «Листопад» підбиття підсумків з керівниками учасників та журі талант-шоу, Гранд-концерт, нагородження учасників, переможців та їх керівників.

Мета проєкту — заохочення дітей та молоді до вивчення різних жанрів мистецтва, розвиток та підтримка їх досягнень, як важливої форми сучасної комунікації у боротьбі із загрозою шкільного булінгу та соціофобіями молодшого покоління.

Гранд-концерт талант-шоу буде проходити на кращій сцені міста Полтави, в ПД «Листопад», на відвідувачів та учасників чекає червона доріжка, фотосесія, інтерв’ю. Журі у складі видатних Народних, Заслужених артистів та діячів мистецтва, переможців TV-проєктів, визначать на Гранд-концерті Володаря Гран-Прі та Лауреатів, а глядацьке голосування визначать – переможця в «премії глядацьких симпатій».

Абсолютні переможці отримають цінний грошовий приз та відпочинок в Буковелі (Карпати), в Кітені (Болгарія) в кращому міжнародному телевізійному дитячому таборі «Вместе».

Анкети-заявки на сторінці проєкту: https://www.artfestportal.com/itz/

Інформація за телефонами:

+380950338034; +380937961532; +380673378468

Система Orphus Поделиться на fb