Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавців запрошують долучитися до тестування бета-версії додатку “Е-Poltava”

Полтавців запрошують долучитися до тестування бета-версії додатку “Е-Poltava

Із 4 по 18 лютого триватиме набір полтавців у тестувальну групу додатку «Е-Poltava», що є складовою частиною інформаційної екосистеми «Poltava Smart City». Охочим спробувати роботу бета-версії мобільного сервісу необхідно заповнити анкету.

Про це повідомили в прес-службі Інституту аналітики та адвокації

Команда розробників зацікавлена в тому, аби додатком у тестовому режимі скористалися люди різного професійного спрямування та різних вікових категорій. До групи увійдуть 50 осіб, які мають смартфони з різними версіями операційної системи Android. Важливою буде і мотивація до тестування.

«Протягом двох місяців учасники тестувальної групи матимуть нагоду першими випробувати одну за одною 10 функцій додатку «Е-Poltava». Це можливість вплинути не лише на формування та удосконалення функціональних можливостей застосунку, а й долучитись до перших кроків у напрямку цифрової трансформації міста. Спершу до тестування будуть доступні 4 функції, решта – додаватимуться поступово. Тестувальна група по кожному сервісу описуватиме свої враження, пропозиції, а також фіксуватиме помилки, якщо такі будуть. Кількість осіб підібрана для ефективної групової роботи та результативного опрацювання зворотнього зв’язку від перших користувачів», – розповів Юрій Ромашко, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації.

Реєстрація тут: https://bit.ly/36OYR4J

Про результати набору усім, хто заповнить анкету, буде повідомлено листом на електронну пошту. Сформована група отримає необхідні інструкції та технічну підтримку для спрощення процесу тестування застосунку «Е-Poltava».

 

Система Orphus