Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавців закликають бути виваженими і не панікувати: бактеріологічної небезпеки немає

Полтавців закликають бути виваженими і не панікувати: бактеріологічної небезпеки немає

У зв’язку з тим, що евакуйованих українців із Уханя планують розмістити у медичному центрі внутрішніх військ МВСУ «Нові Санжари», місцевих мешканців закликають бути виваженими, стриманими і не панікувати.

Зокрема, Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook запевнив: заходи безпеки – безпрецедентні.

“Зробили все можливе й неможливе, щоб гарантувати: вірус в Україну не потрапить. Декількох громадян не пустили на борт в Ухані, оскільки у них була трохи підвищена температура. Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у Президента. Тобто бактеріологічної небезпеки немає. Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці. Кожен з нас. Включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії”, – запевнив Президент.

  

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов закликав полтавців не панікувати.

«Закликаю бути виваженими й стриманими, не панікувати. З Китаю до України повертаються наші співгромадяни. Будь-хто міг опинитися на місці тих людей. Вони повертаються додому. Це чиїсь діти, батьки, рідні. Всіх перевірили китайські й вітчизняні медики. І в жодного немає симптомів гострої респіраторної інфекції», – зазначив Олег Синєгубов.

Поліція Полтавщини закликає мешканців Нових Санжар не порушувати чинного законодавства України. Як зазначають правоохоронці, група місцевих мешканців під час проведення акції заблокувала дорогу міжрегіонального значення. При спробі поліцейських розблокувати проїжджу частину, деякі учасники акції чинили опір, виникла короткострокова сутичка.

Для припинення правопорушення працівники поліції роз’яснили понад десятку людей юридичні наслідки вчинення протиправних дій та провели превентивні бесіди.

“З метою недопущення будь-якої ескалації конфлікту або загрози здоров’ю громадян закликаю учасників акції не порушувати Закон. Усі спроби вчинення правопорушень будуть припинені”, – зазначив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb