Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям розкажуть про кохання діячів Північної війни

Полтавцям розкажуть про кохання діячів Північної війни

14 лютого о 12:00 у Полтавському музеї “Поле Полтавської битви” влаштовують тематичну екскурсію “Велика Північна війна: історії великого кохання”.

“Скільки літературних шедеврів, пісень, витворів скульптури та живопису було присвячено вічній темі — темі кохання! В історії існує багато прикладів, коли це світле почуття не тільки возвеличувало, робило людей кращими і добрішими, але й руйнувало цілі міста, держави, безжально знищувало цілі покоління, змінювало хід історії”.

Під час екскурсії в експозиції музею можна почути цікаві історії кохання тих людей, чиї долі були пов’язані з добою Козаччини, Великою Північною війною: жінки у житті Богдана Хмельницького, романтичні відносини українського гетьмана Івана Мазепи, особисте життя царя Петра І й короля Карла ХІІ; сповнене вражаючою вірністю кохання гетьмана Пилипа Орлика та його дружини Ганни Герцик та ін., які не полишали своїх коханих у засланні чи під час військових походів. Захід супроводжується відеосюжетами, пісочною анімацією, портретами відомих жінок, музикою тієї епохи.

Вартість екскурсії – 25 грн. з однієї особи (вартість вхідного квитка). Екскурсія проводиться тільки за попереднім записом за тел. +380665733182.

Система Orphus