Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина долучається до всеукраїнської інформаційної кампанії про те, як уберегтися від коронавірусу

Полтавщина долучається до всеукраїнської інформаційної кампанії про те, як уберегтися від коронавірусу

Держпраці та Держпродспоживслужба розпочинають інформкампанію по всій Україні про те, як уберегтися від коронавірусу.

Державна служба праці проведе інформаційну кампанію на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, готельного, ресторанного бізнесу та транспорту, а Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів – у дитячих садках і школах.

Про це під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій щодо готовності системи реагування в Україні, а також роботи в пунктах пропуску щодо недопущення коронавірусної інфекції на територію України повідомила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

«Голови ОДА повинні посприяти в організації інформаційної кампанії. А також скоординувати роботу між всіма структурними підрозділами», – сказала Юлія Свириденко.

Як зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, в області приділять особливу увагу роз’яснювальній роботі щодо запобігання коронавірусу.

Також на нараді обговорили наявність інфекційних боксів, бригад лікарів-інфекціоністів, костюмів, масок, респіраторів.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що Урядом був затверджений план протиепідемічних заходів щодо запобігання, занесення і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом 2019 nCoV.

Про його виконання області мають відзвітувати 27 лютого.

«На основі ваших планів ми визначитимемося з потребами. Маємо проблему з засобами індивідуального захисту та реактивами для індивідуальної діагностики. У всі країни світу вони розподіляються за квотним принципом. МОЗ звертатиметься до Кабміну з проханням виділити кошти з резервного фонду бюджету для того, щоб забезпечити готовність ситеми охорони здоров’я до реагування», – сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, ситуація в Нових Санжарах повністю контрольована, жителі цього населеного пункту й області – в повній безпеці.

Система Orphus