Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш започаткував науковий практикум для викладачів мистецьких шкіл Полтавщини

Полтавський виш започаткував науковий практикум для викладачів мистецьких шкіл Полтавщини

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочалося навчання викладачів мистецьких закладів Полтавщини за програмою наукового практикуму «Теорія і методика мистецької освіти», розробленою доцентами кафедри музики під керівництвом декана психолого-педагогічного факультету, доктора педагогічних наук Наталії Сулаєвої.

Програма практикуму спрямована на вдосконалення науково-теоретичної й науково-методичної підготовки педагогічних працівників мистецьких шкіл і керівників мистецьких колективів, на підвищення рівня їх фахових компетентностей.

Учасниками наукового заходу стали викладачі Машівської дитячої школи естетичного виховання, Лучанської та Чутівської дитячих музичних шкіл на чолі з директорами Сергієм Кузьмічовим, Іриною Малогуб і Наталією Полтавець, а також викладачі Козельщинської, Миргородської, Опішнянської, Хорольської дитячих музичних шкіл та новоствореної Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової.

Система Orphus