Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш отримав тестовий доступ до наукового контенту одного з найдавніших академічних видавництв

Полтавський виш отримав тестовий доступ до наукового контенту одного з найдавніших академічних видавництв

Полтавському національному педагогічному університету імені В. Г. Короленка відкрито тримісячний тестовий доступ (лютий – квітень 2020 р.) до журналів та книг видавництва Wiley.

Контент доступний у локальній мережі університету та забезпечується через платформу Wiley Online Library (https://onlinelibrary.wiley.com/), повідомляє пресслужба навчального закладу.

JohnWiley&Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. Компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка відомих на весь світ та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (зокрема Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

У журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

У рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.

Разом із представниками видавництва Wiley запланована серія ознайомчих вебінарів та семінарів.

Ознайомитися з ресурсами видавництва можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі університету та у бібліотеці (читальний зал № 2). Адреса платформи Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com

ФОТО: ПНПУ імені В.Г. Короленка

Система Orphus