Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський фотокореспондент втретє отримав відзнаку Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

Полтавський фотокореспондент втретє отримав відзнаку Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

Полтавський фотокореспондент Олег Дубина (ОКІА “Новини Полтавщини”) працює у жанрі спортивної фотожурналістики вже 10 років. За цей час йому вдалось побувати на топових матчах як національного, так і міжнародного рівня. А також вже втретє він здобуває перемогу у XIII Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії у категорії “Фотографи-професіонали”.

Церемонія нагородження переможців відбулась 27 лютого у Національному олімпійському комітеті, який і є організатором конкурсу. Фотографія, яка допомогла фотографу здобути перемогу, була зроблена минулого року на дитячому турнірі, який організовував футбольний клуб “Ворскла”.

“Насправді, нагорода стала несподіванкою для мене. Тому що на конкурсах фотографій подібного рівня дуже велика конкуренція. Кожного року я намагаюсь брати участь у фотоконкурсах, цього разу вдалось посісти друге місце. Якщо говорити про попередні успіхи на конкурсі НОК, то у 2013 та 2014 роках перемагали фото з мотоболу. А цього разу до списку переможців стала фотографія з футболу”, – розповів Олег Дубина.

Варто зазначити, що Олег Дубина єдиний фотограф з Полтавської області, який отримав нагороду на цьогорічному конкурсі.

Нагороду призеру на церемонії нагородження вручив олімпійський чемпіон Сеулу 1988 року, Президент НОК України Сергій Бубка, а також олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

“Наші щорічні конкурси вчергове нагадують про те, що ми маємо чимало талановитих як досвідчених, так й молодих журналістів та фотографів”, – зазначив Сергій Бубка.

Він також зазначив, що влітку 2020 року на всіх чекає головна спортивна подія чотириріччя – Ігри XXXII Олімпіади в Токіо (Японія).

Починаючи з 2010 року, Олег Дубина працював більше, ніж на 400 матчах різних рівнів: чемпіонати, фінали Кубка та Суперкубки України, Євро-2012, фінал Ліги Чемпіонів, національної збірної України та єврокубки. Заради цікавих кадрів їздив до Тбілісі (2015) та Талінну (2018). У 2019 році мав виставку “Гра мільйонів” у Полтавському краєзнавчому музеї імені В. Кричевського.

Читайте також: Полтавський спортивний фотокореспондент Олег Дубина про виставку, професії та мрії.

Система Orphus