Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські студенти відвідали Музей військових конфліктів ХХ століття

Полтавські студенти відвідали Музей військових конфліктів ХХ століття

Вже традиційно студентська молодь в лютому з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відвідує Музей військових конфліктів XX століття. 17 лютого до музею завітали представники Студентської ради м. Полтава за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту.

На першому поверсі розміщений музей Полтавського вищого зенітного ракетного командного Червонопрапорного училища імені генерала армії М.Ф. Ватутіна. Ознайомив студентську молодь з експозиціями музею та провів цікаву розповідь про історію, традиції, випускників училища – Новокшонов Валерій Федорович, повідомляють у міській раді.

Продовжилась екскурсія на другому поверсі, яку провів учасник бойових дій в Афганістані – Шкарін Володимир Дмитрович. Він розповів молоді про воєнні конфліктів, в яких брали участь військовослужбовці, зокрема вихідці з Полтавщини. Молодь, через експозиції музею, значна частина яких присвячена війні в Афганістані, дізналася про нелегкі воєнні будні солдатів.

В кінці екскурсії студенти хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто не повернувся з війни та поклали квіти біля пам’ятного знаку, що розміщений на території музею.

Система Orphus