Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники розповіли вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей про свою роботу

Полтавські рятувальники розповіли вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей про свою роботу

Фахівці обласної Служби порятунку “101” провели профілактичний захід для працівників та вихованців Центру Соціально-психологічної реабілітації дітей.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

На початку заходу полтавські рятувальники ознайомили дітлахів зі специфікою своєї роботи. Вогнеборці продемонстрували пожежний автомобіль, спеціальне обладнання та захисне спорядження.

Рятувальники розповіли дітям про техніку та надали можливість усім бажаючим одягти окремі елементи бойового спорядження.

Далі фахівці ознайомили вихованців та працівників Центру з основними правилами безпеки життєдіяльності у зимовий період, зокрема і пожежної безпеки у побуті. Рятувальники роз’яснили як діяти у разі виникнення пожежі та навчали присутніх правильно користуватися вогнегасниками.

Психолог Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Леся Перепадченко долучилася до навчання психологічній безпеці дітлахів, провівши цікаву вікторину та пізнавальні інтерактивні вправи, де в ігровій формі вчилися долати тривогу та страх, адже гра допомагає дітям краще усвідомити практичні навички.

“Наостанок, рятувальники вручили працівникам Центру соціально-психологічної реабілітації дітей тематичні листівки для оновлення куточку безпеки в закладі”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області.

Система Orphus