Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавські футболісти вийшли до фіналу Меморіалу Макарова

Полтавські футболісти вийшли до фіналу Меморіалу Макарова

“Олімпії” із Савинців залишилося зробити останній крок до здобуття трофею.

Як розповіли у клубі із Савинців, полтавці у півфіналі зустрічалася з ірпенською “Кудрівкою”. У підсумку, “Олімпія” перемогла з рахунком 4:1 завдяки влучним ударам колишніх гравців полтавської “Ворскли” Кунєва та Субочева, а також голу з 11-метрової позначки Стрельцова. Слід відзначити, що полтавці зрівняли рахунок у грі завдяки автоголу.
У вирішальному матчі турніру команда Олександра Кулика зіграє з “Джуніорс” (Шпитьки). Гра відбудеться на навчальній базі київського “Динамо” 5 лютого о 12:30.

Меморіал Олега Макарова — щорічний зимовий турнір з футболу, заснований на честь відомого українського футболіста та тренера Олега Макарова. Проводиться з 1996 року під егідою Київської обласної федерації футболу. Ідея проведення змагань належить колишньому очільнику КОФФ Миколі Кірсанову.
Вперше турнір було проведено на початку 1996 року, через 3 місяці по смерті видатного українського тренера та футболіста Олега Макарова. Ідея заснування подібного змагання належала колишньому керівнику Київської обласної федерації футболу Миколі Кірсанову. Першим переможцем став житомирський «Хімік», що переміг у фіналі київських «армійців» завдяки більш точному пробиттю післяматчевих пенальті. Загалом же, найбільше перемог за історію здобув ФК «Динамо-2» (Київ), що 6 разів тріумфував у вирішальних матчах змагання.
Окрім основних нагород, що розігруються у фінальному матчі турніра, було затверджено низку індивідуальних призів, головним з яких є «Приз найкращьому воротарю турніра». Окрім того, ще один воротар отримує персональний приз від родини Макарова. Також персональними відзнаками нагороджуються найкращий гравець та найкращий бомбардир турніра.
Кількість команд жорстко не регламентована і варіюється з року в рік. Найбільша кількість клубів брала участь в Меморіалі Макарова в 2014 році — 22. Команди здебільшого представляють Україну, однак у деяких розіграшах брали участь і колективи з близького зарубіжжя.

Фото – freepik.com.

Система Orphus Поделиться на fb