Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська обласна рада вимагає скасувати тариф на послуги розподілу природного газу

Полтавська обласна рада вимагає скасувати тариф на послуги розподілу природного газу

У ході пленарного засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання прийнято Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо скасування тарифу на послуги розподілу природного газу.

Постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для операторів газорозподільної системи викликало суспільний резонанс, призвело до масового невдоволення населення щодо несправедливої та надмірної плати за транспортування природного газу – йдеться у Зверненні.

Депутати наголошують, що непродумана система тарифоутворення створила безпрецедентну колізію – люди, які не користуються газом, мають платити за його транспортування, повідомляють у Полтавській облраді.

Беручи до уваги, недостатній рівень життя населення, а також те, що свого часу значна частина жителів області за власні кошти здійснювала підведення газу до своїх осель, депутати Полтавської обласної ради очікують від Уряду та НКРЕКП скасування абонентної плати за транспортування газу.

Система Orphus