Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліція відпустила 23 затриманих у Нових Санжарах протестувальників

Поліція відпустила 23 затриманих у Нових Санжарах протестувальників

20 лютого у Нових Санжарах під час зіткнення з поліцією правоохоронці всього затримали 24 протестувальники.

Про це на тридцятій позачерговій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання повідомив начальник ГУ НП в Полтавській області Іван Вигівський.

За новою інформацією правоохоронців, 23-х з 24-х затриманих протестувальників поліція відпустила. Один залишається під вартою.

Проти затриманих відкрили 5 кримінальних проваджень.

“Ситуація була, дійсно, важкою. Поліція намагалася діяти максимально толерантно відносно людей. У працівників Нацгвардії та поліції навіть не було гумових кийків, які передбачені у таких випадках, щоб уникнути травмування людей. Загалом, протягом дня ситуація була стабільною. Особливо загострилася, коли автобуси збиралися заїжджати на територію закладу. Був не лише вибух емоцій, а й люди напідпитку. Є особи встановлені, які спеціально створювали такі прецеденти. На сьогодні порушено 5 кримінальних справ за порушення громадського порядку, масові заворушення”, – розповів Іван Вигівський.

Також очільник поліції Полтавщини повідомив, що під час сутичок постраждали 9 працівників поліції. Зокрема, начальнику кримінального розшуку частиною плитки розбили голову. Ще трьом розбили голову камінням, виламували пальці. З цивільних за медичною допомогою звернувся один місцевий мешканець.

Система Orphus