Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Поліцейські провели навчання щодо забезпечення безпеки під час футбольних матчів

Поліцейські провели навчання щодо забезпечення безпеки під час футбольних матчів

У переддень відкриття футбольного сезону, який цього року стартує у Полтаві 1 березня, на стадіоні “Ворскла” 26 лютого відбулися спільні навчання поліцейських та стюардів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Головна мета – забезпечення публічної безпеки й порядку всередині стадіону та на прилеглій до нього території під час проведення футбольних матчів, а також налагодження комунікації між поліцією, охороною та адміністрацією закладу.

Навчання проходили під орудою заступника начальника поліції області Олексія Манжиєвського та за участі керівництва служби охорони стадіону ФК “Ворскла”. Поліцейські та стюарди спільно відпрацьовували різні кризові ситуації та алгоритм їх вирішення. А також злагодженість дій задля забезпечення безпеки глядачів та вболівальників.

“Для нас важливо, щоб кожен глядач, вболівальник, фанат почував себе у безпеці до, під час та після перегляду футбольного матчу. Саме для цього потрібно постійно удосконалювати свої знання, вміння і навички та налагоджувати тісну комунікацію між поліцейськими, стюардами та адміністрацією стадіону, що ми й робимо”, – резюмував заступник начальника поліції Полтавщини Олексій Манжиєвський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus