Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці Полтавщини виписали 284 тис. грн штрафів після перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією

Податківці Полтавщини виписали 284 тис. грн штрафів після перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, в січні 2020 року з метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та пальним здійснено 6 фактичних перевіркок суб’єктів господарювання. Відповідно до матеріалів перевірок застосовано штрафні санкції на суму 284 тис. гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

У відповідності до чинного законодавства суб’єктам господарювання оформлено 476 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 265 – алкогольними напоями та 211 – тютюновими виробами).

Із запровадження з 01.07.2019 року норми законодавства, стосовно ліцензування роздрібної торгівлі та зберігання пального, на даний час суб’єктам господарювання відповідно до поданих документів видано 600 ліцензій, в тому числі 325 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі пальним та 275 ліцензій на право зберігання пального.

Згідно із вимогами Податкового кодексу України забезпечено виконання визначених завдань і функцій на 3 акцизних складах та 3 податкових постах, стосовно контролю за дотриманням установленого порядку виробництва, зберігання, відпуску спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів та цільовим використанням спирту.

фото Freepik

Система Orphus Поделиться на fb