Ви тут:
Суспільство Україна 

Підрозділи ДШВ ЗС України відпрацювали тактичні навчання з бойовою стрільбою

Підрозділи ДШВ ЗС України відпрацювали тактичні навчання з бойовою стрільбою

На Дніпропетровщині пройшли тактичні навчання з бойовою стрільбою посилених танками та артилерією парашутно-десантних підрозділів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Спільно з десантниками свою бойову майстерність також підвищували штурмова авіація Повітряних Сил та армійська авіація Сухопутних військ ЗС України.

Цього разу навчання були досить складними, адже основні етапи практичних дій проходили вночі, причому з бойовою стрільбою. А це вимагає високої злагодженості, чіткого управління підрозділами, високої підготовки механіків-водіїв, дотримання світломаскування та багато іншого.

Хід проведення тактичних навчань контролював командувач Десантно-штурмових військ Збройних генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Розпочався практичний етап пізно вночі, з дій підрозділів ДШВ в тилу умовного противника, виявлення та знищення його вогневих засобів, підрозділів охорони та важливих об’єктів.

Зайнявши відповідні рубежі, підрозділи обладнали бойові позиції в інженерному відношенні та замаскували техніку. Після цього були відпрацьовані завдання в оборонному бою.

За викликом командира парашутно-десантного підрозділу по переважаючим силам противника “працювали” штурмова авіація та транспортно-бойові вертольоти. Дніпровські десантники успішно виконали всі завдання та в черговий раз довели свій девіз “Завжди перші”.

Підбиваючи підсумки, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк звернув увагу на те, що відпрацювання тактичних дій вночі з бойовою стрільбою є досить складним завданням, яке вимагає від командирів всіх рівнів та екіпажів бойових машин високої підготовки та професіоналізму.

Спілкуючись з військовослужбовцями, командувач роду військ подякував воїнам за високий бойовий дух та прагнення удосконалювати свою бойову майстерність.

“Також перебуваючи у 25-ій окремій повітрянодесантній бригаді генерал-лейтенант Євген Мойсюк ознайомився зі станом справ, заслухав посадових осіб, поспілкувався з військовослужбовцями та оглянув об’єкти інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus