Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Під Полтавою проведуть футбольний Кубок Пожечевського

Під Полтавою проведуть футбольний Кубок Пожечевського

ФК «Полтава» запрошує взяти участь в традиційному, зимовому Кубку імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського.

Як повідомляє сайт колишнього учасника чемпіонату України з футболу, у турнірі візьмуть участь шість команд, які в період з 5 по 17 лютого 2020 року, в матчах між собою розіграють головний трофей турніру.

Ігри пройдуть на штучному полі УТБ ФК «Полтава» в Копилах.

З питань заявки на участь в турнірі, а також проживання на НТБ ФК «Полтава» слід звертатися по тел. 066-560-27-68.
Віктор Олександрович Пожечевський (нар. 4 лютого 1951, Полтава, УРСР) — заслужений тренер України, колишній тренер полтавської «Ворскли», ашгабатського «Копетдага» та збірної Туркменістану.
Тренерська кар’єра розпочиналася у дитячій групі підготовки, у дитячо-юнацькій спортивній школі, у фізкультурно-спортивному товаристві «Колос». Потім запросили у команду майстрів класу «А» — «Колос». Був адміністратором, начальником команди. А коли «Колос» вибув із другої ліги, допомагав Анатолію Штриголю тренувати команду «Кооператор», створену при кооперативному інституті. Незабаром було створено «Ворсклу», яку очолив уже сам. Через два роки вдалося повернутися до другої ліги, потім – до першої, а ще через кілька років – до вищої, за що отримав звання заслуженого тренера. Відразу ж ворскляни зуміли здобути бронзові медалі вищої ліги та здобули путівку до Кубка УЄФА, чого поки не вдавалося іншим тренерам українського чемпіонату.

Пізніше, будучи головним тренером збірної Туркменистану, Віктор Пожечевський вивів її до вісімки найкращих команд Азії, а туркменську команду «Копетдаг» — до чемпіонства у національній першості.

З 2015 року на заміській базі ФК “Полтава” у Копилах проходить щорічний футбольний турнір, який носить ім’я Пожечевського.

Фото – freepik.com.

Система Orphus