Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Під час сутичок у Нових Санжарах затримали 24 протестувальники

Під час сутичок у Нових Санжарах затримали 24 протестувальники

20 лютого у Нових Санжарах під час зіткнення з поліцією правоохоронці затримали 24 протестувальники.

Про це на тридцятій позачерговій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання повідомив начальник ГУ НП в Полтавській області Іван Вигівський.

Проти затриманих відкрили 5 кримінальних проваджень. Наразі громадянам готуються повідомити про підозру.

“Ситуація була, дійсно, важка. Поліція намагалася діяти максимально толерантно відносно людей. У працівників Нацгвардії та поліції навіть не було гумових кийків, які передбачені у таких випадках, щоб уникнути травмування людей. Загалом, протягом дня ситуація була стабільна. Особливо загострилася, коли автобуси збиралися заїжджати на територію закладу. Був не лише вибух емоцій, а й підігріті алкоголем люди. Є особи встановлені, які спеціально створювали такі прецеденти. На сьогодні порушено 5 кримінальних справ за порушення громадського порядку, масові заворушення”, – сказав Іван Вигівський.

Також очільник поліції Полтавщини повідомив, що під час сутичок постраждали 9 працівників поліції. Зокрема начальнику кримінального розшуку розбили голову куском плитки. Ще трьом розбили голову камінням, виламували пальці. З цивільних, за медичною допомогою, звернувся один місцевий мешканець.

Система Orphus