Ви тут:
Суспільство Україна 

ООС: військові медики продовжують надавати допомогу населенню неподалік лінії зіткнення

ООС: військові медики продовжують надавати допомогу населенню неподалік лінії зіткнення

Відповідно до розпорядження Командувача операцією об’єднаних сил у прифронтових населених пунктах Донецької та Луганської областей проводяться медичні огляди та надаються консультації місцевим мешканцям.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Мобільні медичні групи у складі терапевтів, педіатрів, стоматологів, хірургів та медичного персоналу військових мобільних госпіталів у супроводі офіцерів цивільно-військового співробітництва відвідали населені пункти Гранітне та Лопаскіне.

Під час проведених медичних оглядів лікарі надали консультації 54-м місцевим мешканцям, серед яких і 11 дітей. За необхідності військові медики були готові евакуювати ургентних хворих до найближчих медичних закладів.

“Наша мета – максимально мінімізувати наслідки війни для місцевого населення. У районі бойових дій, а особливо у населених пунктах поблизу лінії зіткнення, дуже гостро стоїть проблема з надання вчасної та професійної медичної допомоги, насамперед через відсутність вузькопрофільних медичних фахівців. Такі заходи будуть неодмінно продовжуватись й надалі”, – повідомив тимчасовий виконувач обов’язків заступника Командувача об’єднаних сил полковник Дмитро Бородавко.

Система Orphus