Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олег Синєгубов зустрівся з делегацією Ісламської Республіки Пакистан

Олег Синєгубов зустрівся з делегацією Ісламської Республіки Пакистан

27 лютого голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зустрівся з делегацією Ісламської Республіки Пакистан.

“Ми Вас вітаємо на Полтавщині. В області зосереджений чималий промисловий потенціал. На території регіону видобувається 40% всього газу України. Президент ставить перед нами завдання створювати інвестиційний клімат”, – сказав Олег Синєгубов.

“Україна дуже гарна країна з добрими людьми та мальовничими куточками. Нас цікавить налагодження співпраці з Полтавщиною у сфері освіти, сільського господарства та промисловості”, – зазначив Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні Й. В. Захід Мубашір Шейх.

Під час зустрічі обговорили напрямки можливої співпраці та домовилися про подальші кроки її реалізації. Посол Пакистану попросив голову облдержадміністрації посприяти у виготовленні віз для студентів.

“Полтавщина – інвестиційно-привабливий регіон. Має чималий потенціал для залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів. Ми зацікавлені в партнерах, які готові розвивати бізнес та купувати наші товари, зокрема продукти сільського господарства. При обласній державній адміністрації є інвестиційний офіс, який сформує пропозиції співпраці з вами. Там систематизують  всі пропозиції. Ми готові до співпраці. Сподіваюся, товарообіг між Полтавщиною та Пакистаном сприятиме росту економіки обох країн”, – підсумував Олег Синєгубов.

Система Orphus