Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі не полишають спроб дискредитувати українських захисників, — штаб ООС

Окупанти РФ на Донбасі не полишають спроб дискредитувати українських захисників, — штаб ООС

Російська окупаційна влада не припиняє свої жалюгідні намагання дискредитувати українських захисників зі складу операції Об’єднаних сил, створюючи фейкові повідомлення, більше схожі на примітивний агітпроп, та розміщуючи їх на підконтрольних інформаційних ресурсах.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Так, 4 лютого, кілька проросійських ЗМІ, що діють на тимчасово непідконтрольній Україні території, розповсюдили інформацію про нібито обстріл з боку підрозділів операції Об’єднаних сил Петровського району Донецька, внаслідок чого було пошкоджено кілька будинків.

“Обстрел вёлся из гранатомётов СПГ, крупнокалиберных пулемётов и стрелкового оружия” – сказано у повідомленні пропагандистських ресурсів.

Насправді ж, 4 лютого російські окупанти з 7:00 до 7:25 самі здійснили провокаційний обстріл українських захисників та, не дочекавшись відповіді, відкрили вогонь по житловому сектору поблизу власних позицій, створюючи “картинку” для запрошених під цю подію представників ЗМІ, підконтрольних окупаційній владі.

Разом з тим, при детальному вивченні місцевості, тактико-технічних характеристик наявного озброєння, порядку розміщення позицій українських захисників та збройних формувань Російської Федерації, непричетність підрозділів ООС до пошкоджень будинків на тимчасово окупованій території Донецька стає цілком очевидною.

Такі звинувачення є безпідставним і являються елементом інформаційної кампанії проти України. Подібні вчинки російської окупаційної влади вчергове свідчать про її зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту та небажанні дотримуватися режиму припинення вогню та Мінських домовленостей.

Звинувачуючи підрозділи ООС в погіршенні безпекової ситуації, окупанти намагаються приховати власні злочини проти українського народу.

“Командування операції Об’єднаних сил наголошує, що підлеглі військові частини та підрозділи ніколи не вели та не будуть вести вогонь по цілях противника, які знаходяться у житлових кварталах; ніколи не будуть створювати небезпеку для мирного населення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus