Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оголошується прийом матеріалів на здобуття у 2020 році Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського

Оголошується прийом матеріалів на здобуття у 2020 році Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського

Розпочинається прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського, заснованої з метою відзначення громадян, громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Премією присуджується щороку до Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня – організаторам фізкультурно-спортивного та олімпійського руху, науковцям, краєзнавцям, журналістам за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Полтавщини, популяризацію ідей і принципів олімпізму, повідомляє Полтавська обласна рада.

Номінації Премії:

• «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху»;

• «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху».

Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Особи, яким Премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються.

Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські організації, заклади фізичної культури і спорту до 20 квітня.

У листі-клопотанні до журі Премії вказується прізвище, ім’я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок претендента відповідно до визначеної номінації.

До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента, його контактний телефон, листи на підтримку кандидата, книги, публікації, відеоматеріали тощо.

Документи на здобуття Премії подаються за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, к. 142, 143, Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.

 

 

 

 

ФОТО: freepik

Система Orphus