Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Новий очільник поліції Полтавщини провів перший брифінг для журналістів

Новий очільник поліції Полтавщини провів перший брифінг для журналістів

Сьогодні, 14 лютого, щойно призначений начальник Головного Управляння Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський провів свій перший брифінг для місцевих журналістів.

“Я відкритий для суспільства, для представників ЗМІ, і налаштований на плідну співпрацю”, – розпочав свій виступ Іван Вигівський.

Головний поліцейський області розповів, що знайомий з криміногенною ситуацією на Полтавщині. Але йому потрібно небагато часу, щоб досконало вивчити всі тонкощі напрямків роботи поліції Полтавської області, специфіку регіону та нерозкриті справи.

Читайте також: ГУ Нацполіції у Полтавській області очолив Іван Вигівський.

“Полтавщина має свою специфіку — це нафтогазовий комплекс. Наскільки мені відомо, злочинів у цій сфері стало менше, але роботу ми будемо продовжувати. Важливим елементом є запобігання злочинам. Полтава тут пішла вперед порівняно з Миколаєвом, у якому я працював. Гарно себе зарекомендувала і система відеонагляду “Безпечне місто”. Вона допомагає не тільки розкривати злочини, але й запобігає їх скоєнню. Велику увагу будемо приділяти і розвитку програми “Поліцейський громади”. Потрібно, щоб поліцейський знаходився серед людей, знав їх проблеми, співпрацював. Це теж є профілактикою злочинності”, – сказав Іван Вигівський.

Щодо кадрових змін у поліції Полтавщини, то вони, напевно, будуть. Але, як запевнив Іван Вигівський, виважені.

“Хочеться працювати з людьми, яким я довіряю. Кадрові зміни будуть, але через це не повинні постраждати досвідчені кадри. Той, хто не буде справлятися зі своєю роботою, поступиться місцем більш досвідченій людині. Це стосується всіх підрозділів поліції Полтавщини”, – повідомив Іван Вигівський.

Система Orphus