Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нові Санжари відвідали священики ПЦУ

Нові Санжари відвідали священики ПЦУ

З благословiння очільника ПЦУ Митрополита Епіфанія до Нових Санжарах прибули священнослужителі, щоб поспілкуватися з місцевими мешканцями, донести до розгублених людей Боже Слово.

За словами священників, вони заїхали у Нові Санжари спокійно: місто зустріло без паніки, повідомили в ПЦУ.

Також духівники засвідчили моральну підтримку людям, які прилетіли з Китаю та зараз перебувають на обсервації у медичному центрі «Нові Санжари». Від Блаженнійшого Митрополита Епіфанія евакуйованим передали найкращі побажання та подарунки – книги, адже найбільше люди, які пережили складне повернення додому, потребують духовної підтримки та розуміння з боку співгромадян.

На цьому наголосив протоієрей Сергій Дмитрієв, капелан, заступник голови відділу соціального служіння і благодійності Eleos-Ukraine:

«Звертаю вашу увагу, що на території санаторію перебувають наші громадяни. Це ті українці, які були на навчанні у Китаї – переважно молодь і дітки. Перебувають вони там добровільно. Під обстеженням. Погоджуюсь зі словами нашого Предстоятеля та інших лідерів релігійних громад – не варто піддаватися паніці, реагувати на фейки та підбурювання. Ми – мудрий народ. Нація, яка має велике серце та розум».

Вранці священники Православної Церкви України разом з лідерами місцевих релігійних громад звершили молебень за здоров’я усіх українців, які прибули з Китаю, за медичний персонал, який ними опікується, та за місцевих жителів Нових Санжар. Під час літургії протоієрей Павло Мельник звернувся до людей із такими словами:

«Саме зараз у нас є шанс проявити своє милосердя. Тож закликаємо всіх сповідувати головну Божу заповідь – заповідь любові, а також не поширювати паніку і не зважати на провокації. Важливо зберігати спокій, проявляти розуміння та бути милосердними не лише словом, але й у справах – до всіх хто потребує підтримки, адже: «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть» (Мф. 5: 7).

Система Orphus