Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нові Санжари: У центрі всього — людина. Держава захистить кожного

Нові Санжари: У центрі всього — людина. Держава захистить кожного

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доповів у Верховній Раді, що ситуація в Нових Санжарах під повним контролем Уряду. Евакуйовані українці та громадяни іноземних державних, серед яких і діти, в безпеці. Вони отримали все необхідне, почуваються добре. Станом на ранок, громадський порядок стабільний та абсолютно контрольований.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

“Для нашого Уряду життя та здоров’я людей є найвищою цінністю. Їх захист — це наш пріоритет та наше головне завдання. Вчора ввечері я особисто переконався, що всіх їх розселили по номерах і нарешті люди змогли відпочити. Ми перевірили, щоб в них було все необхідне: продукти харчування, зв’язок, тепло”, – заявив Олексій Гончарук.

“В регіоні посилено міри безпеки та охорони порядку. Для нас головне не допустити, щоб будь-хто постраждав з однієї чи іншої сторони. Після вчорашніх подій вже порушено низку кримінальних проваджень. Всі винні будуть покарані за всією суворістю закону”, – акцентував він та додав, що події, які вчора відбувалися, на його думку, є наслідком, зокрема інформаційної війни, яка триває проти нашої країни і всередині і ззовні.

“Уряд, Президент, Парламент зробили все залежне, щоби громадяни евакуйовані і ті, які на території України, були в безпеці. Ми готові реагувати на виклики, які існують. Я на минулому тижні їздив на Полтавщину, щоби побачити, як там відбувається медична реформа. Полтавщина готова. Можуть бути провокації, але ми і до цього готові”, – зазначив очільник.

Уряду. Фото: “Урядовий портал”

Система Orphus