Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нові Санжари: правоохоронці здійснюють свою роботу у штатному режимі

Нові Санжари: правоохоронці здійснюють свою роботу у штатному режимі

Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу щодо евакуйованих з Уханя громадян України та іноземців у Нових Санжарах повідомив, що правоохоронці здійснюють свою роботу у штатному режимі.

Про це пише пресслужба МВС.

“Персонал санаторію, медики, поліцейські, нацгвардійці і рятувальники здійснюють у штатному режимі свою роботу – забезпечення порядку на території та по периметру об’єкта, а також на території населеного пункту. Вся правоохоронна система України зараз зорієнтована на те, щоб забезпечити перебіг процесів, які відбуваються в зоні обсервації і навколо цього. Ми маємо достатньо сил і засобів для убезпечення від будь-яких надзвичайних ситуацій”, – зазначив Іван Варченко.

Радник міністра висловив вдячність волонтерам та громадським організаціям за готовність допомогти людям, які змушені перебувати в зоні обсервації.

“Зараз Національна поліція працює над усім спектром інформації. Ми визначаємо людей, які брали участь у заходах, визначаємо в якій якості, які функції вони виконували під час акцій. Рухаємось в межах слідства. Наразі ми перевіряємо всю інформацію про провокаторів та штучно створену паніку, держава буде давати лише достовірну інформацію”, – наголосив радник мінстра внутрішніх справ Іван Варченко.

Коментуючи наявність під час масовий акцій у Нових Санжарах великогабаритної гвардійської бронетехніки, Іван Варченко пояснив, що бронетранспортери знаходилась там відповідно до Закону та були необхідні для розблокування шляху автобусам з евакуйованими людьми від легкових і вантажних автомобілів.

Іван Варченко також нагадав, що із 9 постраждалих правоохоронців, один отримав струс мозку, зараз він знаходиться на спостереженні.

Система Orphus