Ви тут:
Прес-релізи Р Суспільство 

Новенькі бюджетні авто у кредит за акційною відсотковою ставкою у 0,01%

Новенькі бюджетні авто у кредит за акційною відсотковою ставкою у 0,01%

З 1 лютого ПриватБанк став офіційним партнером з продажу авто марки RAVON в мережі автосалонів АІС. Стати власником новеньких Ravon R3, Ravon R2 та Ravon R4 можна вже сьогодні, звернувшись до автосалону АІС Кременчук, що по просп. Лесі Українки, 1А.

Для всіх клієнтів ПриватБанку, які планують придбати авто з салону АІС Кременчук, діють максимально вигідні умови кредитування.

Відсоткова ставка ставка – від 0,01% річних

Разова комісія – 1,5%

Мінімальний аванс – від 10%

Термін кредитування – від 1 до 7 років

“Мрієте про бюджетне авто? Звертайтесь до будь-якого відділення ПриватБанку, і наші фахівці візьмуть на себе всі питання з оформлення, кредитування тощо, – розповідає Євгеній Холод, керівник бізнесу споживчого кредитування Кременчуцької філії ПриватБанку. – Ми допоможемо здійснити Вашу мрію, придбати в кредит новесенькі Ravon R3, Ravon R2 та Ravon R4”.

ПриватБанк пропонує до послуг клієнтів програму “Авто в розстрочку”, завдяки якій користуватися автомобілем можна вже сьогодні, а оплачувати згодом. Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 50% і вище – лише підтвердження особи), оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність прихованих комісій тощо.

Ознайомитися більш детально з акційними умовами можна за посиланням pb.ua/avto або завітавши у будь-яке відділення ПриватБанку тчи до автосалону АІС.

Система Orphus