Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Німці навчають кременчуцьких медиків надавати паліативну допомогу

Німці навчають кременчуцьких медиків надавати паліативну допомогу

У  Комунальному закладі “Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни”   партнери зі спілки «Робочих Самаритян Німеччини» навчають кременчуцьких медиків надавати паліативну допомогу невиліковним хворим.

Багаторічна співпраця спілки «Робочих Самаритян Німеччини» та Кременчука – є прикладом успішного досвіду з реалізації україно-німецьких проектів, завдяки якому практично всі лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу від німецьких партнерів. Наразі ж вони діляться своїм досвідом з надання паліативної допомоги, повідомляють у міській раді.

Паліативна допомога — це вид медичної допомоги для людей із серйозними хворобами. Її мета — покращити якість життя як пацієнта, так і сім’ї, рідних та близьких, полегшити симптоми та зменшити страждання від серйозної хвороби. В Україні цей напрям медицини  тільки розвивається, тому є необхідність у підготовці кваліфікованих кадрів.

З німецькими тренерами та віце-президентом спілки «Робочих Самаритян Німеччини» з м. Гамбург – Інке Бізе зустрілися перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та очільник галузі охорони здоров’я  Кременчука Максим Середа. Вони подякували німецьким партнерам за багаторічну співпрацю з Кременчуком та ту вагому допомогу лікувальним закладам міста, яка була надана спілкою « Робочих Самаритян Німеччини».

Керівник Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни Микола Литвиненко зазначає, що у закладі започатковане  надання паліативної допомоги та обслуговування хворих на дому. Наразі ж медперсонал шпиталю вчитимуть не тільки надавати паліативну допомогу, а й навчати цьому інших. Після закінчення курсу, кременчуцькі медики отримають  відповідні сертифікати. Впроваджується  цей проєкт завдяки фінансовій підтримці  Німеччини.

Система Orphus