Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Незабаром стартує VI Зимова літературна школа в Карпатах

Незабаром стартує VI Зимова літературна школа в Карпатах

Упродовж 24-29 лютого у місті Яремче відбудеться VI Зимова літературна школа в Карпатах – одна із головних літературних подій в Україні від Центру літературної освіти LITOSVITA.

Тема цьогорічної Літшколи – «Сторітелінг для письменників».

У програмі – 6 днів насиченого відпочинку в зимових горах, інтенсивного навчання та неформального спілкування з письменниками та однодумцями.

Лектори: письменники Андрій Курков, Артем Чех, Галина Крук, письменник і лідер рок-гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк, літературознавець і видавець Ростислав Семків, редакторка і критикиня Богдана Романцова, сценарист і викладач сторітелінгу Сергій Гаврилов.

Упродовж 6 днів учасники Літшколи прослухають лекції, візьмуть участь у майстер-класах, практичних заняттях, літературних читаннях, аналізі та обговоренні текстів, а також виконають вправи для роботи над письмом.
Окрім того, програма Літшколи передбачає тематичні вечірки, прогулянки в гори та неформальне спілкування нон-стоп із лекторами.

Учасники навчаться користуватися інструментами сторітелінгу, створювати структуру і логіку оповіді, конструювати «живих» героїв та систему відносин між персонажами, користуватися правилами розвитку художнього конфлікту. Письменники-початківці оволодіють головними сюжетними схемами, обов’язковими елементами і «двигунами» сюжету та попрацюють над авторською мовою і стилем.

Детальна інформація: http://litshkola.com

Система Orphus