Невтримний Голанд та поразка мерсісайдців: стартував чвертьфінал Ліги чемпіонів

“Ліверпуль” мінімально програв “Атлетико”, однак все вирішиться у Англії.

Після зимової перерви відновилися матчі найпрестижнішого клубного турніру Старого світу.

У Дортмунді продовжує феєрію новачок “чорно-жовтих” Ерлінг Голанд, який забиває чи не в кожному матчі своєї нової команди. У матчі із зірковим “ПСЖ” норвежець став головною ударною силою господарів, відзначившись черговим дублем. На 69-й хвилині Голанд відкрив рахунок, зумівши швидше за всіх зорієнтуватися у воротарському після заблокованого удару Геррейро з центру штрафного майданчика. Через шість хвилин французи зрівняли рахунок завдяки удару Неймара, однак вже за дві хвилини норвежець ударом в ліву дев’ятку з-за меж штрафного приніс своїй новій команді перемогу — 2:1.

Тим часом у Ліверпулі все вирішив єдиний гол вже на початку зустрічі. На 4-й хвилині після навісу з кутового м’яч від ноги Фабіньо відскочив у воротарський на ногу Саулю, який точно пробив повз Алісона — 1:0.