Ви тут:
Суспільство 

Народні прикмети на 25 лютого: що небажано робити у цей день

Народні прикмети на 25 лютого: що небажано робити у цей день

25 лютого — день Олексія. Саме на Олексія намагалися проморожувати насіння, це обіцяло хороший врожай, оскільки насіння “загартується” і дасть найкращий урожай навесні. Зерно виставляли на мороз, а потім відносили в тепле місце. Вірили, що так зерно заряджається Божою силою, оскільки Бог у цей день дивиться з неба на людей.

Про це інформує Depo.ua.

Для господинь 25 лютого – особливий день. Вірили, що якщо пряжу покласти на сніг, потримати її на морозі, то речі, зшиті з такої пряжі, прослужать своїм власникам набагато довше.

Крім того, в старовину знахарі намагалися саме 25 лютого лікувати переляк. Вважалося, якщо людина дуже сильно злякалася, то зцілювати необхідно особливим чином, інакше вона згодом захворіє. Для лікування переляку застосовували ритуали та змови.

Не можна 25 лютого починати нові справи або планувати поїздки – все це, за прикметами, приведе до невдач.

На Олексія іноді сняться віщі сни, і на них варто звернути особливу увагу. Якщо 25 лютого наснилися рукавиці – чекай непроханого гостя, квас – можливий обман, горіхи і насіння – дрібні неприємності прийдуть, мавпи – є ймовірність зробити необдуманий вчинок.

Народні прикмети на 25 лютого:

Завірюха 25 лютого – прикмета, що влітку буде багато опадів

На небі зірки – в цьому році вдасться зібрати багатий урожай

Бурульки 25 лютого висять довгі – можна розраховувати на гарний урожай овочів

Струмки потекли – прикмета, що риба буде добре ловитися

Холодний день – весна настане рано і буде теплою.

Фото: Freepik

Система Orphus