Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщину з робочим візитом приїхав Олексій Гончарук

На Полтавщину з робочим візитом приїхав Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прибув із робочою поїздкою до Полтавщини

Голова Уряду ознайомиться з роботою виробничого об’єкта АТ «Укргазвидобування» на свердловині №217 Опішнянського родовища, де проходить буріння на новому сучасному верстаті німецького виробництва Bentec, повідомляють у Полтавській ОДА.

“Уряд працює над збільшенням власного видобутку газу, щоб українці платили менше за опалення. Україна ефективніше розпоряджатиметься надрами. Без «смотрящіх» і груп впливу”, – написав Олексій Гончарук на Telegram каналі та додав, що полтавські свердловини відвідує, аби поспілкуватись з працівниками родовища та зрозуміти, що заважає сьогодні галузі розвиватись.

“Полтавська область — один із головних нафтогазовидобувних регіонів України. Понад 40% українського газу та кожна п’ята тонна нафти та конденсату надходить з Полтавщини. Але цього мало. На центральному рівні ми вже спростили дозвільні процедури, упровадили електронні аукціони та розробили комплекс важливих законодавчих змін для пожвавлення українського газовидобутку”, – додав він.

До підписання готуються 9 угод щодо розподілу вуглеводневих надр, а також запущено “Інвестиційний атлас надрокористувача”, на який нанесли понад 100 готових до надрокористування об’єктів, зокрема перспективні нафтогазові площі. У лютому вже стартують 12 аукціонів по ділянках через електронні торги.

Олексій Гончарук наголосив: продають не самі родовища, а лише дозволи на користування надрами. 

Супроводжують Олексія Гончарука очільник Полтавщини Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, начальник обласного Управління СБУ Євген Борзілов і прокурор області Ярослав Голинський.

Також Прем’єр-міністр України у Полтаві візьме участь у нараді, на якій представлять доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України, та відвідає об’єкти медицини.

Система Orphus Поделиться на fb