Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині затримали угрупування з двадцяти наркоторговців

На Полтавщині затримали угрупування з двадцяти наркоторговців

На Полтавщині поліція спільно з прокуратурою викрили угрупування наркоторгівців. Ділки розмістили нарколабораторію в одному з сіл Кременчуцького району і замаскували її під мініферму.

Про це повідомили прокурор Полтавської області Ярослав Голинський та начальник Полтавського управління ДВБ НПУ Роман Світельський.

Операцію з викриття злочинців розпочали ще у травні минулого року, коли правоохоронцям надійшла оперативна інформація про злочинну діяльність групи. До розробки операції було залучено близько п’ятиста правоохоронців.

Затримання підозрюваних відбулось 13 лютого та вночі 14 лютого.

“Проведено 50 обшуків. У зловмисників вилучили понад 1 кілограм амфетаміну, канабіс, обладнання для виготовлення наркотиків, понад 700 тисяч гривень готівки, зброю та елітні авто. За цінами чорного ринку ціна конфіскованого зілля складає понад мільйон гривень”, – розповів Ярослав Голинський.

“Очолював злочинну групу кременчужанин. До своєї діяльності він залучив близько 20-ти осіб, серед яких колишні правоохоронці. Вони знайомі з конспіративними заходами, що ускладнювало розслідування. Один кілограм амфетаміну вони виготовляли за 10 днів. Один грам цього наркотику на чорному ринку коштує 1000 – 1300 гривень. Наразі затримали очікують суду, який повинен їм винести міру запобіжного заходу. Тривають слідчі дії”, – розповів Роман Світельський.

Система Orphus