Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зареєстрували випадок сказу

На Полтавщині зареєстрували випадок сказу

Випадок сказу на Полтавщині зафіксували у Семенівському районі.

Собака покусав жінку і невдовзі помер. Як виявилося, собака був хворий на сказ. Господарка не вакцинувала собаку вчасно. Наразі на території продовжуються заходи з недопущення поширення вірусу сказу. Постраждалу жінку направили до лікарні, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області на своїй сторінці у Facebook.

В ГУ  Держпродспоживслужби у Полтавській області нагадує: вакцинація тварин – це найдієвіший на даний момент профілактичний захід, що спрямований на формування імунітету проти інфекційних захворювань.

Вакцина наявна в області у достатній кількості та є безкоштовною в державних лікарнях ветеринарної медицини. Оплатити необхідно лише допоміжні ветеринарні матеріали. Щеплення треба проводити починаючи з 3-місячного віку тварини раз на рік і щороку повторювати процедуру.

Якщо вас вкусила чи лизнула безпритульна або дика тварина, негайно зверніться до лікаря! Якщо ж ви помітили зміни у поведінці вашого домашнього улюбленця звертайтеся до ветеринарних лікарень вчасно”, – йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

ФОТО: freepik

 

Система Orphus